Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Що ви не прибираєте?

  • Ми не пересуваємо предмети та меблі
  • Ми не чистимо штори
  • Ми не миємо люстри та плафони
  • Ми не миємо сходовий майданчик у під'їзді
  • Ми не миємо стелі
  • Ми не проводимо дезінфекцію приміщень

Інші поширені запитання

Як це працює? Коли потрібно замовляти прибирання?

Ви можете замовити прибирання навіть у той самий день — ми приїдемо до вас вже через три години після замовлення. Також ви можете зробити замовлення заздалегідь. Якщо ви замовите прибирання за місяць, не варто хвилюватися — ми приїдемо в зазначений час.

У вас є можливість обрати наступні опції: «Можна почати прибирання в будь-який час» (ми попередимо про точний час приїзду нашого співробітника) або «Уточню за день до прибирання (ми зв'яжемося з вами і вирішимо, в який час буде розпочато прибирання).

Як це працює? Миття вікон
Ми миємо вікна з двох боків, із рамою та підвіконнями. Вікно — це дві шибки не до підлоги, або одна секція французького вікна. Двері на балкон рахуються як одне вікно. Вікна з двома рамами рахуються як два вікна.
Як це працює? Прибирання кухні
У нас є опція прибирання всієї кухні, техніки, меблів всередині й іззовні. Ми помиємо холодильник, мікрохвильову піч, духовку, витяжку, дістанемо все з шафок, почистимо їх всередині та ззовні. Помиємо підлоги, підвіконня, меблі, плінтуси, двері, викинемо сміття та впорядкуємо кухню. Таке прибирання кухні можна замовити, не замовляючи прибирання в цілій квартирі.
Як це працює? Потужний пилосос
У нас є більш потужні пилососи, але вони є тільки у співробітників, які їздять на особистих автомобілях. Тому якщо для прибирання у вас потрібен такий пилосос, попередьте нас заздалегідь (достатньо лише сказати про це оператору кол-центру або зробити позначку при замовленні прибирання онлайн).
Як це працює? Генеральне прибирання
Цей термін ми вживаємо рідко. Будь-яке наше прибирання — повноцінне. Генеральним прибиранням можна вважати наше звичайне прибирання з великою кількістю додаткових послуг. Якщо вам потрібно вичистити квартиру, де кілька років не прибирали / не жили / щось сталося, таку послугу потрібно обговорювати окремо. Ймовірно, це буде погодинна робота вартістю 200 гривень на годину.
Як це працює? Шви та плитка
Миття плитки входить до будь-якого стандартного прибирання. Ми помиємо плитку на кухні та в санвузлі. Якщо вам необхідно відмити шви між плитками, слід заздалегідь нас попередити, і ми візьмемо пароочисник. Це додаткова опція, яка оплачується окремо.
Як це працює? Розрахунок санвузлів
Ванна та туалет рахуються як один санвузол. Душова кабіна не враховується й не оплачується окремо. Якщо ванна та туалет розташовані в різних приміщеннях, це все одно один санвузол. Якщо у вас дві ванних або два унітази, це два санвузли.
Як це працює? Розрахунок вікон
У нас є окрема сторінка, де на картинках показано, як ми рахуємо вікна. Вікно — це дві шибки не до підлоги, або одна шибка — до підлоги. Вікна з двома рамами рахуються як два вікна. Двері на балкон рахуються як одне вікно.
Як це працює? Розрахунок кімнат
Якщо ви зробили перепланування, і у вас стало дві кімнати замість однієї, ви можете вказати вашу квартиру як однокімнатну. Кухня, об’єднана з вітальнею, рахується як кімната і кухня.
Як це працює? Вибір співробітника
При замовленні прибирання через сайт або кол-центр ви можете обрати певного співробітника. У такому випадку прибирання може бути перенесене на 1-2 дні. Однак це рідкісні ситуації, і ми намагаємося задовольнити ваші побажання.
Як це працює? Як зв'язатися зі співробітником
Ви можете написати нам у месенджерах або зателефонувати, і ми надамо вам номер співробітника, який працює на вашому замовленні.
Як це працює? Мийні засоби
Ми використовуємо професійні мийні засоби «Cleamen» чеського виробництва. Вони гіпоалергенні, безпечні для дітей і домашніх тварин. У кожного співробітника є 3-5 багатофункціональних засобів, необхідних для виконання прибирання різних місць і поверхонь.
Як це працює? Стелі та люстри
Зазвичай ми не миємо стелі чи люстри, оскільки в наших співробітників немає можливості привозити драбини на всі замовлення. В індивідуальних випадках і за додаткову плату ми можемо помити важкодоступні місця, якщо ви маєте драбину чи сходинки.
Як це працює? Нестандартні запити
Ми можемо індивідуально обговорити будь-які завдання з прибирання квартир. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером — наприклад, через месенджери або соціальні мережі. У нас є фіксована ставка погодинної оплати.
Як це працює? Жалюзі
Ми не миємо жалюзі під час миття вікон або стандартного прибирання. Для миття жалюзі ми використовуємо погодинну фіксовану ставку.
Ніяких роботів і автоматичних відповідей - задайте питання і отримаєте швидку відповідь від людини