Ми повертаємось до роботи, щоб бути корисними вам. Замовлення можна оформити на сайті. Питання і уточнення в Телеграм та Вайбер.
Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ
Латвія
Рига
Німеччина
Берлін
Чехія
Прага
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Українська Русский English
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія
Німеччина
Чехія

Чистий кит для бізнесу

Десятки компаній-партнерів

Десятки компаній-партнерів

Індивідуальні програми співпраці

Індивідуальні програми співпраці

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежів та знижки

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежів та знижки

Знижки для співробітників

Знижки для співробітників

Хімчистка килимів та меблів в офісі

Для постійних клієнтів ми готові надати знижки до 30%. Регулярна сезонна хімчистка килимового покриття буде коштувати від 35 гривень за квадратний метр, дивани від 320 гривень і офісні крісла від 30 гривень. Ми готові обговорювати умови співпраці.

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежу до 30 днів та знижки до 50%

Прибирання в офісах

Ми миємо вікна і прибираємо офіси в Києві. Відмінні ціни на прибирання: до 50 метрів - 500 ‎₴, до 100 метрів - 930 ‎₴, до 200 метрів - 1690 ‎₴.

Є гнучка система знижок, ми можемо починати прибирання в будь-який час і гарантуємо, що наші співробітники будуть пунктуальними, акуратними, а прибирання якісним.

Ми підготуємо договір і надсилатимемо акти раз на місяць. Розстрочка сплати до 30 днів. Оплата готівкою і безготівковим способом.

Корпоративні знижки та програми

Не важливо, скільки у вас співробітників, ми готові надати вашій фірмі і співробітникам знижки і бонуси. Це може бути корпоративний промокод, система накопичення бонусів і безкоштовні прибирання для співробітників, які буде оплачувати компанія.

Ми підготуємо необхідні документи, ваш менеджер матиме змогу бачити кількість щомісячних прибирань. Також ми пропонуємо безготівковий розрахунок, відстрочку платежу до 30 днів і знижки до 25%.

Корпоративные скидки и программы

Не важно, сколько у вас сотрудников, мы готовы предоставить вашей фирме и сотрудникам скидки и бонусы. Это может быть корпоративный промокод, система накопления бонусов и бесплатные уборки для сотрудников, которые будет оплачивать компания.

Мы подготовим необходимые документы, ваш менеджер сможет видеть количество ежемесячных уборок. Также мы предлагаем безналичный расчет, отсрочку платежа до 30 дней и скидки до 25%.

Наші партнери

Преміальні програми

* Детальну інформацію про бонуси можна дізнатися у менеджерів вашої компанії

Якщо ваша компанія хотіла б стати нашим партнером і отримати бонуси для співробітників, заповніть форму нижче, і наш менеджер із вами зв'яжеться