Close
Виберіть мову
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Подарувати прибирання Подарувати прибирання

Чистий кит для бізнесу

Десятки компаній-партнерів

Десятки компаній-партнерів

Індивідуальні програми співпраці

Індивідуальні програми співпраці

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежів та знижки

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежів та знижки

Знижки для співробітників

Знижки для співробітників

Хімчистка килимів та меблів в офісі

Для постійних клієнтів ми готові надати знижки до 30%. Регулярна сезонна хімчистка килимового покриття буде коштувати від 35 гривень за квадратний метр, дивани від 320 гривень і офісні крісла від 30 гривень. Ми готові обговорювати умови співпраці.

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежу до 30 днів та знижки до 50%

Прибирання в офісах

Ми миємо вікна і прибираємо офіси в Києві. Відмінні ціни на прибирання: до 50 метрів - 500 ‎₴, до 100 метрів - 930 ‎₴, до 200 метрів - 1690 ‎₴.

Є гнучка система знижок, ми можемо починати прибирання в будь-який час і гарантуємо, що наші співробітники будуть пунктуальними, акуратними, а прибирання якісним.

Ми підготуємо договір і надсилатимемо акти раз на місяць. Розстрочка сплати до 30 днів. Оплата готівкою і безготівковим способом.

Корпоративні знижки та програми

Не важливо, скільки у вас співробітників, ми готові надати вашій фірмі і співробітникам знижки і бонуси. Це може бути корпоративний промокод, система накопичення бонусів і безкоштовні прибирання для співробітників, які буде оплачувати компанія.

Ми підготуємо необхідні документи, ваш менеджер матиме змогу бачити кількість щомісячних прибирань. Також ми пропонуємо безготівковий розрахунок, відстрочку платежу до 30 днів і знижки до 25%.

Корпоративные скидки и программы

Не важно, сколько у вас сотрудников, мы готовы предоставить вашей фирме и сотрудникам скидки и бонусы. Это может быть корпоративный промокод, система накопления бонусов и бесплатные уборки для сотрудников, которые будет оплачивать компания.

Мы подготовим необходимые документы, ваш менеджер сможет видеть количество ежемесячных уборок. Также мы предлагаем безналичный расчет, отсрочку платежа до 30 дней и скидки до 25%.

Наші партнери

Преміальні програми

* Детальну інформацію про бонуси можна дізнатися у менеджерів вашої компанії

Якщо ваша компанія хотіла б стати нашим партнером і отримати бонуси для співробітників, заповніть форму нижче, і наш менеджер із вами зв'яжеться