Подарувати прибирання
English Українська Русский
Подарувати прибирання

Чистий кит для бізнесу

Десятки компаній-партнерів

Індивідуальні програми співпраці

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежів та знижки

Знижки для співробітників

Хімчистка килимів та меблів в офісі

Для постійних клієнтів ми готові надати знижки до 30%. Регулярна сезонна хімчистка килимового покриття буде коштувати від 35 гривень за квадратний метр, дивани від 320 гривень і офісні крісла від 30 гривень. Ми готові обговорювати умови співпраці.

Безготівковий розрахунок, відстрочка платежу до 30 днів та знижки до 50%

Прибирання в офісах

Ми миємо вікна і прибираємо офіси в Києві. Відмінні ціни на прибирання: до 50 метрів - 500 ‎₴, до 100 метрів - 930 ‎₴, до 200 метрів - 1690 ‎₴.

Є гнучка система знижок, ми можемо починати прибирання в будь-який час і гарантуємо, що наші співробітники будуть пунктуальними, акуратними, а прибирання якісним.

Ми підготуємо договір і надсилатимемо акти раз на місяць. Розстрочка сплати до 30 днів. Оплата готівкою і безготівковим способом.

Корпоративні знижки та програми

Не важливо, скільки у вас співробітників, ми готові надати вашій фірмі і співробітникам знижки і бонуси. Це може бути корпоративний промокод, система накопичення бонусів і безкоштовні прибирання для співробітників, які буде оплачувати компанія.

Ми підготуємо необхідні документи, ваш менеджер матиме змогу бачити кількість щомісячних прибирань. Також ми пропонуємо безготівковий розрахунок, відстрочку платежу до 30 днів і знижки до 25%.

Масові заходи та нестандартні задачі

Ми обслуговуємо масштабні заходи та корпоративні заходи компаній-партнерів. Наші співробітники простежать за чистотою і порядком, будуть ввічливі й акуратні.

Також ми готові взяти активнішу участь і вирішити інші технічні питання підготовки ваших корпоративних івентів. Зв'яжіться з нашими менеджерами і ми все обговоримо.

Наші партнери

EPAMWargamingMoby DickJunoMtsSybberyiTechArtleverx.ruzooqi.byhiqo-solutions.comsofteqoxagileplaytika

* Детальну інформацію про бонуси можна дізнатися у менеджерів вашої компанії

Якщо ваша компанія хотіла б стати нашим партнером і отримати бонуси для співробітників, заповніть форму нижче, і наш менеджер із вами зв'яжеться