Close
Виберіть мову
+380 (93) 0-935-735
Час роботи кол-центру: понеділок - субота, 8:00 - 18:00. Після 18:00 ви можете написати нам у месенджерах
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Час роботи кол-центру: понеділок - субота, 8:00 - 18:00. Після 18:00 ви можете написати нам у месенджерах
Час роботи кол-центру: понеділок - субота, 8:00 - 18:00. Після 18:00 ви можете написати нам у месенджерах
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Прибирання в офісах

Прибирання в офісах

Ми займаємося, як регулярним прибиранням офісів, так і проводимо разові прибирання.
Ми можемо:
- підготувати ваш офіс до роботи після будівництва або ремонту;
- помити вікна;
- зробити хімчистку меблів і килимів;
Залишити заявку Leave a requests

Більшість життя доросла людина проводить на роботі. Рівень комфорту та затишку на робочому місці безпосередньо впливає на продуктивність. Справді: як можна зосередитися у запиленому та брудному приміщенні?

Тому так важливо підтримувати в офісах чистоту та порядок. Але в робочій рутині не завжди вдається приділити цьому процесу належну увагу і поставити його на контроль.

Послуги клінінгу – відмінний спосіб вирішити питання прибирання офісів та інших робочих приміщень раз і назавжди. А якщо ваша компанія представлена ​​ще магазинами, регулярний клінінг вам просто необхідний.

Чистота і затишок у приміщенні схилить будь-якого, навіть найвибагливішого клієнта. Тому ви точно не пропустите можливість справити гарного враження з першого візиту до вашого магазину завдяки якісному прибиранню.

Що входить до збирання робочих приміщень?

Як і у випадку з квартирами, глобально ми надаємо два види послуг: Звичайне прибирання офісу. Все по класиці: ми протираємо пил на всіх відкритих поверхнях і меблів, миємо підлогу та підвіконня, викидаємо сміття і прибираємо на полицях, а також упорядковуємо кухню та санвузол. Генеральне прибирання офісу. В цьому випадку наш клінінг приводить приміщення в ідеальний стан – від плінтусів до світильників.

Ми також можемо провести прибирання офісу після будівництва та ремонту та надати вам окремі послуги – такі як хімчистка меблів або ковроліну або миття вікон.

Чому клінінг офісів це вигідно для вашої компанії?

Наймати окремого фахівця до штату – задоволення не з дешевих. Необхідно узгодити гідну зарплату, враховувати усі податкові відрахування. При цьому співробітник завжди може захворіти або не вийти на роботу з інших особистих причин. У цьому випадку вам завжди потрібно мати напоготові запасний варіант. А це теж додаткові ресурси та вкладення.

Скільки коштує прибирання офісу?

Кожен запит наші спеціалісти обробляють в індивідуальному порядку. При першому замовленні ми розрахуємо для вас фіксовану вартість, яка не змінюватиметься у велику сторону протягом усього нашого співробітництва. Але вона завжди може стати менше, тому що ми надаємо бонуси та знижки нашим постійним клієнтам.

Якщо у вас виникне потреба у додаткових послугах, ми зможемо їх реалізувати в рамках окремого замовлення.

Для зручності ми також максимально спростили процедуру документообігу: акт про надані послуги ви можете отримати в особистому кабінеті на сайті клінінгу “Чистий кит” у Києві.

Як часто потрібно замовляти прибирання офісу?

Прибирання офісу може бути як одноразовим, так і регулярним. В останньому випадку ми підходимо до оцінки послуг максимально гнучко, оскільки зацікавлені у довгостроковій співпраці.

Зазвичай для регулярного прибирання ми складаємо графік на місяць із зазначенням дат та часу приїзду клінінгу, в який завжди можна внести зміни за вашим бажанням.

Як замовити прибирання офісу?

Якщо ви вирішили стати клієнтом нашого клінінгу, зайдіть на відповідний розділ сайту "Прибирання офісів": https://kytt.com.ua/office. Внизу сторінки ви побачите поле для оформлення заявки, де потрібно:

  • Залишити свої контактні дані.
  • Вказати метраж офісного приміщення, де потрібне прибирання.
  • Поставити галочки поруч із додатковими послугами, якщо вони необхідні.

У полі "Додаткова інформація" ви можете описати свій запит. Це допоможе нашим спеціалістам визначити набір необхідних послуг для прибирання вашого офісу.

Займайтеся розвитком свого бізнесу, доки прибирання взяли на себе професіонали!

Залишити заявку
Check Потрібне миття вікон
Check Потрібна хімчистка
Check Прибирання після ремонту
Надіслати