Ми повертаємось до роботи, щоб бути корисними вам. Замовлення можна оформити на сайті. Питання і уточнення в Телеграм та Вайбер.
Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ
Латвія
Рига
Німеччина
Берлін
Чехія
Прага
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Українська Русский English
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія
Німеччина
Чехія
Прибирання в офісах

Прибирання в офісах

Ми займаємося, як регулярним прибиранням офісів, так і проводимо разові прибирання.
Ми можемо:
- підготувати ваш офіс до роботи після будівництва або ремонту;
- помити вікна;
- зробити хімчистку меблів і килимів;
Залишити заявку Leave a requests

Як це працює?

У нас зрозумілі та прозорі ціни. Якщо ви готові регулярно замовляти прибирання в офісі, ми готові запропонувати одне безкоштовне тестове прибирання. Після цього ми оформимо всі необхідні документи і будемо надсилати рахунок раз на місяць. Ми несемо відповідальність за якість і пунктуальність, оперативно реагуємо на зміни та запити.

Якщо ви плануєте замовляти регулярне прибирання офісу, наші менеджери надішлюсть комерційну пропозицію, ми складемо розклад і зробимо чек-лист вашого прибирання. Вам більше не потрібно буде більше контролювати цей процес і витрачати час на організацію прибирання.

Наша мета зробити цю послугу порівнянної з зарплатою окремих співробітників вашої компанії, які відповідають за чистоту і порядок. Але вам не потрібно платити податки, відпускні, шукати заміну на випадок хвороби - ми з цим допоможемо вам.

Також ми готові надати знижки на звичайні прибирання для співробітників вашого офісу, допомогти в обслуговуванні корпоративних заходів.

Генеральне прибирання

Генеральне прибирання

На прибирання приїде команда клінерів із професійною технікою. Таке прибирання потрібне, якщо у вас був переїзд, корпоратив або косметичний ремонт.
Генеральне прибирання

Прибирання після ремонту

Ми зробимо прибирання в офісі чи будинку після ремонту / будівництва. У нас є досвід прибирання великих офісних центрів після введення в експлуатацію. Ми відправимо до вас потрібну кількість фахівців з усією необхідною технікою.
Генеральне прибирання

Регулярне прибирання

Клінер приходить щодня, чи кілька разів на тиждень, вранці або ввечері, щоб навести чистоту і лад. До приходу співробітників клінер помиє підлогу та санвузол, витре пил, прибере сміття та помиє посуд, замінить туалетний папір, наведе лад на кухні.
Залишити заявку
Check Потрібне миття вікон
Check Потрібна хімчистка
Check Прибирання після ремонту
Надіслати