Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Прибирання в офісах

Ми займаємося, як регулярним прибиранням офісів, так і проводимо разові прибирання.
Ми можемо:
- підготувати ваш офіс до роботи після будівництва або ремонту;
- помити вікна;
- зробити хімчистку меблів і килимів;
Залишити заявку

Як це працює?

У нас зрозумілі та прозорі ціни. Якщо ви готові регулярно замовляти прибирання в офісі, ми готові запропонувати одне безкоштовне тестове прибирання. Після цього ми оформимо всі необхідні документи і будемо надсилати рахунок раз на місяць. Ми несемо відповідальність за якість і пунктуальність, оперативно реагуємо на зміни та запити.

Якщо ви плануєте замовляти регулярне прибирання офісу, наші менеджери надішлюсть комерційну пропозицію, ми складемо розклад і зробимо чек-лист вашого прибирання. Вам більше не потрібно буде більше контролювати цей процес і витрачати час на організацію прибирання.

Наша мета зробити цю послугу порівнянної з зарплатою окремих співробітників вашої компанії, які відповідають за чистоту і порядок. Але вам не потрібно платити податки, відпускні, шукати заміну на випадок хвороби - ми з цим допоможемо вам.

Також ми готові надати знижки на звичайні прибирання для співробітників вашого офісу, допомогти в обслуговуванні корпоративних заходів.

Генеральне прибирання

На прибирання приїде команда клінерів із професійною технікою. Таке прибирання потрібне, якщо у вас був переїзд, корпоратив або косметичний ремонт.

Прибирання після ремонту

Ми зробимо прибирання в офісі чи будинку після ремонту / будівництва. У нас є досвід прибирання великих офісних центрів після введення в експлуатацію. Ми відправимо до вас потрібну кількість фахівців з усією необхідною технікою.

Регулярне прибирання

Клінер приходить щодня, чи кілька разів на тиждень, вранці або ввечері, щоб навести чистоту і лад. До приходу співробітників клінер помиє підлогу та санвузол, витре пил, прибере сміття та помиє посуд, замінить туалетний папір, наведе лад на кухні.
Залишити заявку
Потрібне миття вікон
Потрібна хімчистка
Прибирання після ремонту
Надіслати