Close
Виберіть мову
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Подарувати прибирання Подарувати прибирання

Прибирання приватного будинку і котеджу

Ми робимо прибирання приватних будинків — це може бути генеральне прибирання з миттям вікон і побутової техніки, прибирання після ремонту або звичайне прибирання для підтримання чистоти.

У нас зрозумілі фіксовані ціни. Ми можемо приїхати до вас, якщо ваш будинок розташований за межами Києва. У нас є необхідні засоби, інвентар і техніка для великих прибирань. Ми можемо відправити на ваше замовлення кілька людей.

У стандартне прибирання будинку входить миття всіх відкритих поверхонь у кімнатах, коридорі, кухні та санвузлі. Ми міняємо постільну білизну, наводимо порядок і викидаємо сміття. Миються всі дзеркала, фасади, раковини, ванна й унітаз, плита і кухонні меблі. Ми миємо плитку в санвузлах і в кухні, протираємо двері, плінтуси, розетки. Розставляємо взуття, міняємо сміттєві пакети, протираємо всі ручки, батареї та техніку на кухні.

Вам не потрібно доплачувати за миття душової кабінки чи сходів. Ми раді, якщо у вас є домашні тварини, і можемо привезти більш потужний пилосос.

Ви також можете додатково замовити миття вікон, прибирання на балконі, доставлення ключів, прибирання всередині холодильника, духовки, витяжки, мікрохвильової печі та кухонних шафок. Ми можемо попрасувати одяг та навести порядок в шафах.

Ви можете додатково замовити хімчистку меблів і килимів, прибирання за допомогою парогенератора.

Ми прибираємо приватні будинки в Києві та передмістях. Якщо ви замовляєте прибирання регулярно, ви отримуєте знижку та накопичуєте бонусні бали.