Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Прибирання після ремонту

Ми поставимо фінальну крапку в вашому ремонті та зробимо повноцінне прибирання після будівництва. Наше уявлення про таке прибирання — буде прибрано все, і ви відразу зможете жити в цій квартирі.

Ми приберемо всі відкриті поверхні, ліквідуємо плями від будівельних сумішей, штукатурки, почистимо плитку від фуги. Якщо у квартирі є меблі, їх приберуть всередині та ззовні.

Ми помиємо вікна з обох боків, приберемо дрібне будівельне сміття та повністю позбудемося будівельного пилу. Будівельний пил, фуга та вікна — три найскладніші моменти під час прибирання після будівництва. У нас є необхідна техніка та засоби, щоб допомогти вам досягти порядку та чистоти в будинку або квартирі.

У нас досвідчені співробітники, і ми можемо відправити достатню кількість людей для того, щоб виконати прибирання протягом одного робочого дня. Також ви можете замовити хімчистку меблів і килимів.

Ми відразу називаємо вам ціну — вона не зміниться, навіть якщо нам знадобитися більше часу. Ви оплачуєте прибирання після його завершення. Це можна зробити карткою або готівкою.