Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Прибирання офісів

Ми займаємося як регулярним прибиранням офісів, так і разовими прибираннями. Ми можемо підготувати ваш офіс до роботи після будівництва та ремонту, помити тільки вікна або зробити хімчистку меблів і килимів.

У нас зрозумілі та прозорі ціни. Якщо ви готові регулярно замовляти прибирання в офісі, ми готові запропонувати одне безкоштовне тестове прибирання. Після цього ми оформимо всі необхідні документи і будемо надсилати рахунок раз на місяць. Ми несемо відповідальність за якість і пунктуальність, а також оперативно реагуємо на зміни та запити.

Якщо ви готові замовляти регулярне прибирання офісу, наші менеджери надішлють комерційну пропозицію, ми складемо розклад і зробимо чек-ліст вашого прибирання. Вам більше не потрібно буде контролювати цей процес і витрачати час на організацію прибирання.

Наша мета — забезпечити цю послугу на ціновому рівні, співмірному за вартістю з зарплатою окремих співробітників вашої компанії, які відповідають за чистоту і порядок. Але вам не потрібно платити податки, відпускні, шукати заміну на випадок хвороби — про це подбаємо ми.

Також ми готові надати знижки на звичайні прибирання для співробітників вашого офісу, допомогти в обслуговуванні корпоративних заходів.