Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Прибирання офісів

Ми займаємося як регулярним прибиранням офісів, так і разовими прибираннями. Ми можемо підготувати ваш офіс до роботи після будівництва та ремонту, помити тільки вікна або зробити хімчистку меблів і килимів.

У нас зрозумілі та прозорі ціни. Якщо ви готові регулярно замовляти прибирання в офісі, ми готові запропонувати одне безкоштовне тестове прибирання. Після цього ми оформимо всі необхідні документи і будемо надсилати рахунок раз на місяць. Ми несемо відповідальність за якість і пунктуальність, а також оперативно реагуємо на зміни та запити.

Якщо ви готові замовляти регулярне прибирання офісу, наші менеджери надішлють комерційну пропозицію, ми складемо розклад і зробимо чек-ліст вашого прибирання. Вам більше не потрібно буде контролювати цей процес і витрачати час на організацію прибирання.

Наша мета — забезпечити цю послугу на ціновому рівні, співмірному за вартістю з зарплатою окремих співробітників вашої компанії, які відповідають за чистоту і порядок. Але вам не потрібно платити податки, відпускні, шукати заміну на випадок хвороби — про це подбаємо ми.

Також ми готові надати знижки на звичайні прибирання для співробітників вашого офісу, допомогти в обслуговуванні корпоративних заходів.