Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Миття вікон

Миття вікон включає шибки з двох боків, рами та підвіконня. У нас фіксовані ціни, і ви відразу знаєте підсумкову вартість. Ви можете оплатити миття вікон карткою або готівкою.

У нас зручне замовлення: ви можете замовити приїзд фахівця буквально за 30 секунд — потрібно вказати кількість вікон і ваші контактні дані. У наших співробітників є все необхідне для миття вікон і скла на лоджіях.

Ми використовуємо спеціальні мийні засоби, серветки з мікрофібри та телескопічні насадки для важкодоступних частин вікна. Ми помиємо навіть ті вікна, які не відчиняються.

Ми рахуємо вікна за шибками. Наприклад, дві шибки не до підлоги — це одне вікно, одна секція до підлоги — теж одне вікно. Ось тут можна наочно побачити і прочитати про розрахунок вікон.

Якщо ви не знаєте точну кількість вікон, нічого страшного. Наші співробітники зроблять це на місці та відразу ж назвуть вартість. Вона фіксована за одне вікно і завжди доступна на сайті.

Миття вікон можна замовити як окремо, так і разом з прибиранням квартири. Окрім звичайного миття вікон, ми займаємося миттям вікон після ремонту.