Київ
Україна
Київ
Білорусь
Мінськ Гродно
Латвія
Рига
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Русский English Українська
Подарувати прибирання Подарувати прибирання
Україна
Білорусь
Латвія

Хімчистка меблів і килимів

У нас фіксовані ціни, а замовлення можна зробити швидко і просто. Ви можете оплатити хімчистку карткою або готівкою. За допомогою сайту або оператора кол-центру ви можете зробити замовлення навіть на сьогодні — наші фахівці будуть у вас уже за кілька годин. Також ви можете планувати все заздалегідь: навіть якщо ви виберете дату через кілька тижнів, не варто переживати, ми будемо у вас вчасно.

Ми займаємося виїзною хімчисткою меблів і килимів у Києві. Для цього ми використовуємо мийні пилососи Kärcher та імпортні засоби. Ми можемо почистити будь-які меблі з тканинною поверхнею — дивани, тахту, крісла, табурети та стільці. Ми чистимо офісні меблі й килимове покриття. Також ми освіжимо і почистимо килими у вас вдома.

Ви відразу знатимете вартість, а сама процедура займає кілька годин. Вам необов'язково бути присутніми при цьому. Меблі та килими залишаться вологими, а вже через кілька годин ними можна буде користуватися.

Ми чистимо дивани та килими з 2017 року, у нас досвідчена велика команда. Ви можете замовити прибирання квартири разом з хімчисткою меблів.